fbpx

Laparoskoopia protseduur on loomale ohutum

Väheinvasiivsed protseduurid on muutunud kuldseks standardiks paljude kirurgiliste protseduuride läbi viimisel nii humaan- kui ka veterinaarmeditsiinis. Meil on ülimalt hea meel, et nüüd saame pakkuda sellist võimalust ka NordicVet loomakliinikus. Võrreldes tavapärase kirurgiaga teostatakse väheinvasiivsete protseduuride käigus lõikus oluliselt väiksema(te) haava(de) kaudu. Väheinvasiivne protseduur on märkimisväärselt detailsem ja efektiivsem. See saavutatakse spetsiaalse kaamera ja instrumentide abil manipuleerides. Väiksem valu ja kiirem taastumine on ainult mõned eelised miks omanikud otsustavad väheinvasiivsete protseduuride kasuks.

Milliseid protseduure laparoskoopiaga tehakse?

Kõige populaarsem väheinvasiivne protseduur veterinaarmeditsiinis on laparoskoopiline steriliseerimine. NordicVet loomakliinikus teostame lisaks sellele pea kõiki võimalikke laparoskoopilisi protseduure nagu näiteks: põiekivide eemaldamine, peitmunandi eemaldamine, maokeeru profülaktiline lõikus, biopsiate võtmine, kahjustunud organite ja nende osade eemaldamine (sapipõis, neer, põrn, maksasagar, neerupealis). 

 

Broneeri aeg laparoskoopilisele protseduurile!

Laparoskoopilisi protseduure teostab meie kliinikus Dr. David Sargsyan kolmapäeviti kl 9-19 ja reedeti kl 9-17. Hoolime loomadest ja pakume neile parimat võimalikku ravi.

laparoskoopia